2014 рік


2014 — рік синього дерев’яного коня


Символом 2014 стане синій дерев'яний кінь. Хоча синій дерев'яний кінь в природі, звичайно, не зустрічається, але з точки зору китайського календаря тут немає нічого екстраординарного. Самі розумієте, теорія п'яти першоелементів, восьми триграм, Інь-Ян і багато іншого. Наступного року енергетика сильною і живого коня прийде на зміну холоднокровній і повільній водяній змії. Так що доведеться міцніше триматися в сідлі!


Незважаючи на те, що коні як символи року почнуть повсюдно з'являтися напередодні нового, 2014 року, не варто забувати, що кінь вступить у свої права лише через місяць - 30 січня. Це і є китайський Новий рік - свято весни, який починається у другий молодий місяць після зимового сонцестояння. Коротко кажучи, рік дерев'яного коня — це час швидких перемог, несподіваних пригод і дивовижної романтики.

Якщо пам'ятаєте, існує п'ять першоелементів (У-Син): вогонь, земля, метал, вода і дерево. Активний елемент Ян дерева разом з сильним Ян коня додасть полум'яної енергії відкритим і чесним вчинкам. Це характерна риса натури коня, у якого міць і сила поєднується з наївністю, пустощами і щирістю.

У китайській астрології рік коня в цілому вважається вдалим. Адже небесний кінь - це не звичайний кінь. Він володіє надприродними здібностями, безстрашний, потужний і навіть здатний парити в небесних просторах. Кінь в Піднебесній - не просто тварина. Коні є великими помічниками для людей і зокрема воїнів. Завдяки незвичайним коням були виграні важливі битви.

Дійте швидко, довіряйте інтуїції

У рік коня легше прийняти несподіване рішення для розвитку бізнесу, ніж чекати на виконання старих планів. До такого розвитку подій підштовхує вплив коня. У 2014 році буде простіше почати нову авантюру, ніж дивитися в обличчя реальності. Крім того, кінь, на відміну від змії, провокує легке ставлення до грошей. Кінь живе на широку ногу, тому легко піддатися спокусі і почати витрачати надто багато грошей на розваги і свята.

Що стосується економічної ситуації, то в рік коня середини чекати не доводиться. Час золотої середини, дипломатії та планування закінчується разом з роком водяній змії. У світовому масштабі можна очікувати посилення економіки деяких країн, в той час як інші випробують економічний колапс. Можуть спостерігатися сильні коливання цін і нестабільність на фондових ринках. У фінансовій сфері чекайте воєн, битв і сутичок по всьому світу.

До чого це призведе? Рік коня закінчиться або тріумфом, або трагедією. У рік коня ви можете дозволити іншим лідирувати, але і вам також доведеться діяти швидко. Рішучі дії не варто відкладати, і це принесе успіх. Проте, якщо немає 100-відсоткової впевненості, то краще все-таки утриматися. Кінь, тигр, собака або вівця витягнуть найбільшу вигоду від впливу знамень 2014 року.

Майте на увазі, що кінь відрізняється гарячим, диким, норовливим і незалежним характером, а також володіє хорошою інтуїцією і звик покладатися на своє чуття, тому він не витрачає час на довгі роздуми і планування. У 2014 році можна купити будинок або зробити іншу велику покупку, запустити бізнес, подорожувати по світу або отримати підвищення по роботі. Дослухайтесь до інтуїції.

Окрему увагу приділіть поверненню до природи. Кінь звик до свободи. Відчуйте смак пригод. Враховуючи вплив елемента дерева, прагнення до озеленення та природи буде подвійно виправданим.

Люди-коні
 
Якщо ви чекаєте дитину, то знайте, що люди, народжені в рік коня (2014, 2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942, 1930, 1918, 1906) - яскраві, веселі і популярні особи. Вони володіють дитячою наївністю, радісною вдачею і природною чарівністю, через що легко заводять багато друзів.

Кінь має гарну інтуїцію і намагається слідувати своїм передчуттям. Його природна інтуїція часто допомагає приймати правильні рішення протягом життя. Як правило, йому не доводиться важко боротися, щоб досягти успіху і отримати бажане, життя саме дає йому все.

Коні мають безтурботний характер і потребують великого простору для самовираження. Коли простору немає, волелюбний кінь буде бунтувати, відмовляючись бути прирученим. Коні точно скажуть вам, що у них на думці. Вони дуже відверті і відчувають неприязнь до скритності. Час для секретів пішло разом з 2013 роком. Тепер все буде відкрито.


Немає коментарів:

Дописати коментар