вівторок, 24 липня 2012 р.

Що означає ім'я ВОЛОДИМИР

Це ім'я має слов'янське походження (ще в давньоруських літописах зустрічалось написання імені як "Володимиръ" ), складається з двох коренів: "волод" (володіти) ти "мир", тобто ім'я може мати сенс - "володіє миром", "володіє світом".

Володимир з раннього дитинства проявляє допитливість і прагне перевірити свої знання на практиці. Він схильний до ризику й навіть до авантюр. Прагне в компанії однолітків зайняти провідне положення. Прислухається до порад батьків.

У навчанні найкраще йому даються технічні науки, але ставку у своєму просуванні по службовим сходам Володимир у першу чергу робить на суспільну діяльність. Не вступає в конфлікти, уникає прямого зіткнення під час обговорення спірних питань.

У побуті Володимир особливо цінує комфорт. Він любить гарні меблі, дорогий порцеляновий посуд, килими, картини. Прагне до ідеальної чистоти й порядку, тому є противником утримання в будинку кішок, собак і всякої іншої живності.

Максимум, на що він може погодитися - це яка-небудь невелика рослина у квітковому горщику. У людях насамперед цінує розум і силу. Має швидку реакцію на події, що відбуваються, здатний прийняти самостійне рішення. Випробовує слабість до похвал у свою адресу. Для Володимира дуже важлива думка про нього навколишніх.

Володимира більше цікавлять жінки з наявністю романтичних якостей, і в меншому ступені його хвилює, чи здатна жінка організувати святкову вечерю. Володимир вірний у шлюбі, але не через особисту прихильність до дружини, а скоріше в силу великої зайнятості й небажання зіпсувати своє добре налагоджене життя. Перекладає на дружину повсякденні турботи, пов'язані з вихованням дітей, але з охотою допоможе розібратися в домашньому завданні.

Підходять для шлюбу:

Алла, Ангеліна, Валентина, Зінаїда, Варвара, Вероніка, Євгенія, Інна, Ірина, Любов, Наталя, Раїса, Світлана, Софія.

Менш підходять:

Майя, Єлизавета, Лідія, Надія, Ніна.

Іменини, день Ангела Володимира:
  - 28 липня - основний день вшанування;
  - 17 жовтня

Немає коментарів:

Дописати коментар